Selim Işık 9 Ağustos Shaft konserinde sahneye çıkmak isteyenlere güzel bir haber vermişti. Şarkı arasında, çok yakında sahneyi gençlere vereceklerini söyleyen Işık, bu organizasyondan bazı detaylar verdi. Genç müzisyenler, sahne deneyimini yaşamak isteyenler buraya dikkat etsin:

Bildiğiniz gibi bu konserlerimiz yeni müzisyen adaylarımızı sahneye hazırlamak ve ısındırmak için yapılmaktadır. Geçmişte Selim Işık orkestrasına bir gitarist eklenerek yaptığımız organizasyonda bu defa tüm enstrümanları gençlere devredeceğiz. Yani ben sahneye orkestrasız çıkacağım. Davul, bas, ikinci gitar ve vokal siz olacaksınız. Herkes yalnızca 1 şarkıya eşlik edebilecektir. (Davul, bas ve vokal katılımı yeterince olmazsa 2 yada 3 şarkı çalabilecekler, katılıma göre belirlenecektir) Katılmak için seçtiğiniz şarkıyı çalarken bir video çekip göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu konserlerde daha öncede olduğu gibi çekilişle hediyeler dağıtılacaktır. Her zaman destekçimiz olan Dean Markley, Vox Amps, Purus Picks, Shaft Club yanı sıra organizasyona destek olacak yeni sponsorlar aramaktayız. Tüm çabamız gençler içindir.

2 ön grup seçilecektir.

Konser sonrasında kendi orkestramla yeni albüm şarkılarını ilk defa çalacağımız mini bir konser vereceğiz.

Selim Işık – Orkestram Olun adlı etkinlik 29 Kasım saat 16:00-21:00 arasında Shaft Bar`da düzenlenecek. Biletler 20 TL`den satışa çıkacak.

Etkinlik sayfası için tıklayınız.